super ccatch

super ccatch 1.0.0

Szalona gra w neonowym stylu retro i z niesamowitym soundtrackiem

Super Ccatch to jedna z tych gier, które nie zachęcają do rozgrywki, póki samemu się nie spróbuje. Jednak gdy tylko zaczniemy, to poznamy jej uroki i będziemy grać, aż będą boleć nas palce.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosta
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Uzależniający gameplay
  • Retro grafika

Wady

  • Brak wizualnej różnorodności

Doskonały
9

Super Ccatch to jedna z tych gier, które nie zachęcają do rozgrywki, póki samemu się nie spróbuje. Jednak gdy tylko zaczniemy, to poznamy jej uroki i będziemy grać, aż będą boleć nas palce.

O co chodzi?

Super Ccatch to kosmiczna odmiana Breakout, w której sterujemy kolorową paletką i musimy łapać spadające figury tego samego koloru i unikać tych o innej barwie. Możemy pominąć figury w tym samym kolorze, ale jeśli złapiemy dwie w innej barwie, to przegraliśmy.

Ten opis nie brzmi dość skomplikowanie, prawda? Trzeba jednak zaznaczyć, że gra toczy się z bardzo dużą prędkością przy akompaniamencie dubstepu.

Super Ccatch rzuca nas w stan podobny do transu i trudno jest go porzucić. Basy, migające neony, strumień spadających klocków, to wszystko sprawia, że będziemy uzależnieni od gry, cały czas przesuwając kosmiczną paletkę.

System punktacji w Super Ccatch jest bardzo prosty. Otrzymujemy jeden punkt za każdą złapaną figurę. Ten jest mnożony przez poziom, na jakim jesteśmy. Plansze zmieniają się w oparciu o to, jak długo utrzymujemy się w grze. W trakcie rozgrywki są też dostępne dodatkowe życia, które możemy przechwycić.

Super Ccatch ma tylko jeden tryb gry, ale wspiera Game Center, dzięki czemu można konkurować z innymi graczami z całego świata.

Prosta w rozgrywce

W przeciwieństwie do wielu współczesnych mobilnych gier w Super Ccatch nie ma samouczka czy innego poradnika. I w rzeczywistości nie jest on potrzebny. Wszystko co musimy robić, to przesuwać palcem paletkę, aby łapać figury lub je omijać.

Ten soundtrack!

Super Ccatch ma bardzo ciekawy podkład muzyczny w stylistyce techno. To właśnie dzięki muzyce gra niezwykle wciąga. Soundtrack jest tak dobry, że będziemy chcieli mieć go cały czas na słuchawkach w trakcie rozgrywki.

Wizualnie Super Ccatch utrzymany jest w estetyce przeżywającego ostatnio renesans stylu retro. Dominują neonowe, kolorowe grafiki. Mankamentem jest niezmieniające się tło, co mogłoby nieco urozmaicić rozgrywkę.

Szalone łapanie

Nie powinniśmy polecać Super Ccatch ze względu na możliwość uszkodzenia oczu, uszu, umysłu i ciała. Gra jednak uzależnia i naprawdę ma prawo się podobać. Jednak bądźcie ostrożni i grajcie na własną odpowiedzialność!

super ccatch

Download

super ccatch 1.0.0

Opinie użytkowników o super ccatch